Щит обліку з рубильником, 400А, з розподілом. Прийом і облік активної та реактивної електроенергії напругою 380В змінного струму частотою 50Гц. Для установки на промислових, комунально-побутових, громадських об'єктах. Встановлений термін служби 25 років, з можливою заміною окремих комплектуючих частин щитка.

У комплект поставки входить:
- Щит ЯУР;
- Ключі;
- Схема принципова.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Виконання нейтралі | Глухозаземлена |
| Кількість фаз | 3 |
| Нейтраль | Так |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 380 В |
| Номінальний струм | 400 А |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Ящик розподільчий |
| Тип щита | Обліково-розподільчий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1550 мм |
| Глибина | 275 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Рубильник | Так |
| Тип рубильника | Розривний |