Ящик керування електродвигуном однофидерный нереверсивний, 380В, 8,0 А, призначений для
місцевого, дистанційного (автоматичного) пуску і зупинки трифазного асинхронного електродвигуна.
До складу виробу входять апарати, наступних торгових марок:
- металоконструкція, Билмакс/Гіпрон;
- пуско-захисна апаратура, Сhint;
- провід, ОДЕСКАБЕЛЬ;
- короб/дін-рейка, DKC;
- маркування, Partex;
- монтажні приналежності, АСКО/ІЕК.
Установка може бути укомплектована обладнанням, бажаних Вами торгових марок. Встановлений термін служби 25 років, з можливою заміною окремих комплектуючих частин щитка.
У комплект поставки входить:
– Ящик серії Я5000;
– Ключі;
– Схема принципова.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Виконання нейтралі | Глухозаземлена |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Кількість фаз | 3 |
| Кількість шаф | 1 шт. |
| Нейтраль | Так |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 380 В |
| Номінальний струм | 8 А |
| Розташування | Вертикальне |
| Режими роботи | Тривалий |
| Ступінь захисту IP | 31 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип управління | Автоматичне/Ручне |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Захист | |
| Замок | Врізний |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |