| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Вага | 2.4 кг |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 250 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 690 В |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Кількість модулів | 3 шт. |
| Умови використання | АС |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 161 мм |
| Висота | 86 мм |
| Ширина | 105 мм |