Автоматична конденсаторна установка УКРП 0,4-10-3-2,5-31У3
Автоматична конденсаторна установка УКРП призначена для компенсації реактивної потужності в трифазних мережах змінного струму напругою 380В. Використовується для підвищення коефіцієнта потужності (cos φ), зниження навантаження на електромережу та скорочення втрат електроенергії.
Завдяки трьом ступеням регулювання установка забезпечує більш точну та плавну компенсацію реактивної потужності залежно від поточного навантаження споживача. Це дозволяє ефективно підтримувати стабільну роботу електрообладнання та зменшувати витрати на електроенергію.
Конденсаторна установка підходить для виробничих підприємств, майстерень, насосних станцій, вентиляційних систем, компресорного обладнання та інших об’єктів із змінним реактивним навантаженням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип компенсатора | Регулятор реактивної потужності |
| Регулювання компенсації | Ступінчаста |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 380 В |
| Номінальний струм | 14.6 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мощность компенсатора | 10 кВар |
| Тип управління | Автоматичне |
| Кількість ступенів регулювання | 3 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 250 см |
| Висота | 600 см |
| Ширина | 500 см |