Автоматична конденсаторна установка, 380В АС, 60кВАр, ступені регулювання 30+20+10, потужність min ступені 10кВар. Призначена для компенсації реактивної потужності в трьох фазних мережах змінного струму.
До складу виробу входять апарати, наступних торгових марок:
- регулятор, ETI;
- металоконструкція, Білмакс/Гіпрон;
- конденсаторна батарея, ЕТІ;
- пуско-захисна апаратура, ЕТІ;
- клеми, ERICO/WAGO;
- провід, ОДЕСКАБЕЛЬ;
- короб/дін-рейка, DKC;
- маркування, Partex;
- монтажні елементи, АСКО.
Установка може бути укомплектована обладнанням, бажаних Вами торгових марок. Встановлений термін роботи 25 років, з можливою заміною окремих комплектуючих частин щитка.
У комплект поставки входить:
– Конденсаторна установка УКРМ;
– Ключі;
– Схема принципова.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Час розряду конденсаторів | 180 сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діелектричні втрати, не більше | 0.2 Ват/кВар |
| Ємність конденсатору | 10 мкФ |
| Кількість ступенів регулювання | 3 |
| Мощность компенсатора | 60 кВар |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 380 В |
| Номінальний струм | 86.4 А |
| Регулювання компенсації | Ступінчаста |
| Режим роботи | Тривалий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип компенсатора | Регулятор реактивної потужності |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Тип управління | Автоматичне |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 см |
| Ширина | 800 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 300 |