Щит АСУ ТП - компонент нижнього рівня, автоматичних систем управління технологическисм процесом. Функціональні можливості змінюються в залежності від технічного завдання і обговорюється при замовленні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Власне виробництво |
| Застосування системи | Для ліній технологічного процесу |
| Тип живлення | Мережа |
| Напруга живильної мережі | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Режим роботи | Робочий |
| Тип управління | Дистанційне |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS485 |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 350 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Умови експлуатації | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 55 град. |