Щит автоматики систем опалення - щит контролю технологічних параметрів і управління фунциональными вузлами котельні. Функціональні можливості щитів управління соответствуюют ДСТУ-Н Б EN 15232, клас "А"
Щит може забезпечувати:
1. Контороль:
- температури теплоностиля опалення;
- температури ГВП;
- формування уставки по засобом методу компенсації по зовнішній температурі.
2. Упрвленія:
- котлів каскадом;
- насосними групами.
3. Захист споживачів електроенергії.
4. Комерційний облік електроенергії.
5. Розподіл електроенергії;
6. Автоматичне введення резерву.
Функціональні можливості змінюються в залежності від технічного завдання і обговорюється при замовленні.
У комплект поставки входять:
- щит автоматики систем опалення;
- принципова схема;
- ключі щита.
Постака комплекту проводів, кабельних каналів, датчиків, приводів задвижок і клапанів, обмовляється окремо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип живлення | Мережа |
| Напруга живильної мережі | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Режим роботи | Черговий |
| Тип управління | Локальне |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS232 |
| Дисплей | Так |
| Датчик температури | Так |
| Автоматичний пуск | Так |
| Індикація | Звукова/Світлова/Вібро |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Вага | 34 кг |
| Умови експлуатації | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 55 град. |