Щит автоматичного ввода резерву, 380В АС, 10А, перемикання при зникненні однієї з фаз, без часових затримок, два ввода, одна група навантаження. Має широке застосування в 3х фазних мережах споживачів 1-ї категорії, адміністративних і промислових установах.
До складу виробу входят апарати, наступних торгових марок:
- металоконструкція, Білмакс/Гіпрон;
- пуско-захисна апаратура, IEK;
- клеми, ERICO/WAGO;
- провід, ОДЕСКАБЕЛЬ;
- короб/дін-рейка, DKC;
- маркування, Partex;
- монтажні елементи, АСКО.
Установка може бути укомплектована обладнанням, бажаних Вами торгових марок. Встановлений термін роботи 25 років, з можливою заміною окремих комплектуючих частин щитка.
У комплект поставки входить:
– Щит АВР;
– Ключі;
– Схема принципова;
– Паспорт і гарантійний талон.
| Основні | |
|---|---|
| Режими роботи | Тривалий |
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип управління | Автоматичне |
| Країна виробник | Україна |
| Частота | 50 Гц |
| Тип обладнання | Комплектний розподільчий пристрій |
| Розташування | Горизонтальне |
| Ступінь захисту IP | 31 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Час перемикання | 0.25 сек |
| Кількість фаз | 3 |
| Номінальний струм | 10 А |
| Нейтраль | Так |
| Виконання нейтралі | Глухозаземлена |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 380 В |
| Кількість шаф | 1 шт. |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Тип щита | Ввідно-розподільчий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Захист | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Замок | Врізний |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція | Цільно-зварна |