Щит автоматичного вводу резерву АВР-100-25-54УЗ — надійне рішення для автоматичного перемикання живлення між двома вводами у трифазних мережах 380В. Призначений для забезпечення безперервного електропостачання відповідальних споживачів при аварійному зникненні однієї або декількох фаз основного вводу.
Щит автоматично виконує перемикання на резервний ввід без часових затримок, що дозволяє мінімізувати перерву в електроживленні обладнання. Конструкція передбачає два ввода та одну групу навантаження.
АВР-100-25-54УЗ широко застосовується на об’єктах 1-ї категорії електропостачання: в адміністративних будівлях, виробничих підприємствах, комерційних та промислових установах, серверних, системах освітлення, автоматизації та іншому відповідальному обладнанні.
Основні характеристики:
Переваги:
Можливе виготовлення щитів АВР за індивідуальними технічними вимогами замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 380 В |
| Номінальний струм | 25 А |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Кількість вводів | 2 |
| Кількість виходів | 1 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Режими роботи | Тривалий |
| Нейтраль | Так |
| Виконання нейтралі | Ізольована |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція | Цільно-зварна |