Розподільчий пункт вступної з автоматичним вимикачем на вводі, 380В АС. Ввідний автомат ВА88-35 3Р 250А 35кА, розподільні лінії 8ХВА88-32 3Р 100А 25кА. Застосовується в 3х фазних мережах напругою до 660В, 50Гц, при перевантаженнях, коротких замиканнях, нечастих вмикань/відключення електричних ланцюгів, пусків асинхронних електродвигунів. Призначений для установки в адміністративних і промислових установах.
Встановлений термін служби 25 років, з можливою заміною окремих комплектуючих частин щитка. До складу виробу входять апарати, наступних торгових марок:
- металоконструкція, Билмакс/Гіпрон;
- пуско-захисна апаратура, IEK;
- монтажні приналежності, АСКО.
У комплект поставки входить:
- Щит ПР11;
- Ключі;
- Схема принципова.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Основні | |
| Ступінь захисту IP | 31 |
| Тип обладнання | Пункт розподільчий |
| Виробник | Власне виробництво |
| Номінальний струм | 250 А |
| Кількість фаз | 3 |
| Тип щита | Розподільчий |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 380 В |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість трифазних ліній, що відходять | 8 |
| Тип монтажу | Навісний |