Автоматична конденсаторна установка УКРП 0,4-10-2-5-31У3
Автоматична конденсаторна установка УКРП призначена для компенсації реактивної потужності в трифазних мережах змінного струму напругою 380В. Використовується для підвищення коефіцієнта потужності, зниження навантаження на електромережу та зменшення втрат електроенергії.
Установка автоматично підтримує необхідний рівень компенсації залежно від навантаження споживача, що забезпечує стабільну та ефективну роботу електрообладнання.
Установка підходить для промислових підприємств, виробничих ліній, насосних станцій, вентиляційних систем та інших об’єктів із змінним реактивним навантаженням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип компенсатора | Регулятор реактивної потужності |
| Регулювання компенсації | Ступінчаста |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 400 В |
| Номінальний струм | 14.8 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мощность компенсатора | 10 кВар |
| Ємність конденсатору | 5 мкФ |
| Тип управління | Автоматичне |
| Кількість ступенів регулювання | 2 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 250 см |
| Висота | 500 см |
| Ширина | 500 см |